Květen 2015

Cute pikachus outbreak ^^

29. května 2015 v 5:18 | maya |  Videa
Wohoo, vážně svěle secvičené ^^

Jen kapku lituji lidi, kteří v tom musí být navlečeni. Prý je to těžké a hlavně je v tom strašné vedro... ale je to roztomilé :3

Pokemon´s T-shirts

27. května 2015 v 20:22 | maya |  Zajímavosti
Co člověk na internetu nenajde :). Jsou to úžasné výtvory, ale bohužel kapku dražší, takže nwm, zda bych si je chtěla pořídit za svůj těžký nedělní brigádní život :D.

Batpika!!

Drsňák Pikachu :D

Yeah Pikachu ^^
I swear Magikapr

Inspirovali jste se? A chcete si něco objednat? Nechávam zde link >>> ale předem říkám, že tyhle třička jsou pro toho kdo má tak 600 Kč navíc :)


přestávka byla neúmyslná

27. května 2015 v 12:44 | maya
Ola,
Nevím proč mám potřebu vysvětlovat z jakého důvodu byl blog (a vše s ním spojeno) nefunkční. Světe div se, nejdříve byl školní výlet, no a následně nemocnice... Bohužel jsem někde sehnala zápal plic, který se kapku víc rozjel a skončila jsem tam, kde jsem skončila na 14 dní. Ne fakt nebyla chuť něco dělat zde.
Pokusím se kapku zrevidovat stránku a přidat či ubrat blogy. Následně se budu snažit vymyslet férové hodnocení. Pokud máte nějaké nápady, co by se nemělo opomenout v hodnotícím systému, napište :
Maya
P.S. Tímto chci říct, že nic nezaniká! A mělo by tu zas kapku ožít články :)

Amazing!

4. května 2015 v 20:07 | maya |  Zajímavosti
Corám si bez cíle po netu a na co nenarazím! Na dorty!, který by chtěl dostat snad každý fanoušek pokemonů. Jendá se o úžasné 3D vyobrazení pokemonů!! Už nad tím slintám snad půl hodiny. ^^ Neuvěřitelné, co cukráři dokáží vytvořit!

~~~~
~~~~
především tyto dvě díla mě ohromili

Všímejte si i těch detailů, z dortu umělecké dílo :O. Upřímně nevím, zda by jsem byla schopna, do něčeho tak úžasného zakrojit natož to jíst.

Nechci urážet...

2. května 2015 v 13:21 | maya
Nechci urážet, jen si plním menší sen!
Nechci nijak poškozovat adminy pokeher svým názorem na jejich pokémoňátka. Vím, že je těžké mít takoví to blog, který pojídá neskutečně čas, s některými hráči i trpělivost.
Pro vysvětlení dříve jsem též vlastnila takovíto blog... Bohužel jsem nestíhala a darovala jsem ho do špatných rukou, ve kterých zanikl. Přesto jste ho někdo mohl znát, jeho link je pokemon-svet-online.blog.cz , kde jsem vystuovala pod přezdívkou magika. >>> Tohle je jen pro vysvětlení, některým rýpálkům.
Když jsem pak hledala nějaký žijící blog, bylo to velmi obtížné a pořád jsem si říkala, proč někto nevytvoří seznam ,kde budou pouze aktivní odkazy.? No nakonec jsem si ho tu vytvořila sama s pár dovětkama, jak na mě blog působí atd.


Děkuji za přečtení Maya :3

Obrázky beru s těchto odkazů

1. května 2015 v 16:32 | maya
Lay 1 obrázky >>>

Obrázky pokemon´s doll >>>

Dotaz, připomínka ...

1. května 2015 v 14:51 | maya
Máš dotaz? Či snad nějakou připomíku?
Tak sem napiš! Budu je ráda za tvoji kritiku,
ze které se buď ponaučím, či vylepší blog. Ale pozor,
budu přihlížet pouze k objektivním kometářím, ne k těm zaměřeným
na moji osobu.!
Jinak i pochvala pohladí po dušičce, že ano. :)
Chceš vědět, kde beru tyto pokemon´s doll? Běž na tento odkaz >>>