Červenec 2015

18. července 2015 vyšel film Hoopa and the Clash of Ages

28. července 2015 v 11:07 | maya |  Novinky
Ano slyšíte dobře, před necelými 14 dni vyšel další Pokémon film. Jedná se již o osmnáctý ve své řadě s Ashem hlavním hrdinou! Mimochodem je to druhý (díky za opravu Shaylo) film k sérii Pokémon Y and X.
Anglický název: Hoopa and the Clash of Ages
Japanský název: 光輪の超魔神 フーパ
Japonsky v latince:The Archdjinni of the Rings: Hoopa
Český název: Hoopa a střetnutí věků (volný překlad)
Kdy že přesně vyšel?
18.července 2015 měl premiéru v Japansku. Momentálně jsou na internetu neaktivní odkazy ne tento film, jelikož si jej tvůrci dosti chrání a není se čemu divit. Určitě to chvíli potrvá než se práva na tento film prodají společnostem do zámoří, aby jej předabovali do angličtiny. Ano je možné, že nějaký dobrák v Japonsku získá nahrávku a přeloží k ní anglické titulky (stává se to, ale i tak se to velmi špatně vyhledává). Odhadem se český divák k tomuto filmu dostane příští rok (2016) a pak záleží na dobrotě překladatelů, jak rychle budou ochotni přidat české či slovenké titulky.

Upoutávka:
Mystický pokémon Hoopa je hvězda tohoto filmu Hoopa and the Clash of Ages! Když Ash, Pikachu a jejich přátelé navštíví Pouštní (nwm zda se tak to město jmenuje) město u moře, potkají se zde s mystickým pokémonem Hoopou, který má schopnost svolávat věci - včetně lidí a pokémonů- pomocí magických kruhů. V městě se vypráví o jednom děsivém incinedtu a statečném hrninovy, který před dávným časem zastavil strašlivé řádění Pokémonů. Nyní je hrozba, že se tragická událost může opět opakovat. Může Ash a jeho nový kamarád překonat temnotu ve ... nebo bude nebezpečné tajemství propukne ve válku legend? english version >>>

Legendární pokémoni, co se zde objeví:
~ Hoopa
~ Arceus
~ Primal Groudon
~ Primal Kyogre
~ Mega Rayquaza
~ Dialga
~ Palkia
~ Giratina
~ Kyurem
~ Lugia
~ Mega Latias
~ Mega Latios

Ano v tomto snímku si legend opravdu užijeme. ;)


Trailer

Těšíte se na tento film? Já rozhodně

~~Maya
Doplněno 13.03.2016
Pokud nevadí, našla jsem ho s ENG dub. >>>

Jirachi co plní přání

26. července 2015 v 21:35 | maya

Anglicky: Pokémon : Jirachi Wish Maker
Japonsky: 七夜の願い星 ジラーチ
Rok vydání: 2003
Šestř film o pokémonech. Pokémon Jirachi se můýe objevit jen jednou za několik staletí, přitom si musí najít svého nejlepšího kamaráda. Přitom přebývý v krystalu fialové barvy, který všichni lidé považují za veůlý okouzlujíí diamant. Jirachu komunikuji s oklí pomocí své mysli a vlastně i takto si najde svého kamaráda, který náhodou jde s Ashem, Brockem, May a jejím bráškou Maxem do zábavného parku, odkuď je překrásný výhled na kometu po 7 dní. Krystal s Jirachi vlastní kouzelník, který za jeho pomoci chce probudit legendárního pokémona Groudona. Mimochodem Jirachi dokáže teleportavat věci, a proto se říká, že umí plnit přání. A jak to vše bude dál? Tak na to se koukněne sami :)
Online s i bez titulků: >>>
Download s titulky: uloz.to + v rar
Titulky: >>>

Přečte si to někdo? :D

22. července 2015 v 21:12 | maya
Je vidět na grafu návštěvnosti, že tento měsíc stávkuji lépe říci chodím na brigádu. Ano, vše pokleslo od čísel náštěv po nové kometáře, což mě zas tak neštve. Jen jednou jsem měla úspěšnější blog, a na neaktivtu ostatních jsem si tak nějak přivykla. Jenže je tu jeden slib, kde je ustanoveno, že seznam pokemon her by měl být často obnovován. Což se v tomto měsíci fakt nedaří a určitě dařit nebude. Ale jsou zde dobré zprávy!!! Od sprna by se to zde měla pozvednout ano, už mě nechtějí na brigádě, když jsem tam seřvala jednoho manipulanta se sklem. Ne nelituji toho. V životě jsem většího vola nepotkala, fakt že ne!! A vlastně se snažím řící, nečekejte žádné velké zázraky po dalších 14 dní, pak by se to mělo zlepšit.
Děkuji za přečtení a jen tak pro zajímavost napište pod článek, kdo si si tento nezáživný text přečetl :D

Strpení

7. července 2015 v 18:29 | maya
Nejspíš budu méně aktivní než do teď. Proč? Mám brigádu, a chodím na ní teď denodenně na 10 hodin. Fajn, nemám ji v sobotu a v neděli, ale i tak je to dost náročné.
Budu se snažit přidávat blogy a různě hodnotit aktivitu, většinou se to bude dít o víkendu, ale to taky zrovna dvakrát neslibuji, přeci jen mám reálný život.
Tak prosím mějte strpení....
Užíváte si prázdnin?

Pokemon as Corpse Brige

1. července 2015 v 20:43 | maya
Našla jsem zajímavý obrázek. Pokemoni zde mají vyzáž mrtvé nevěsty. Upřímně polovic pokemonů bych váhala, zda to jsou upřímně oni.