Listopad 2015

Upoutávka na Shadowhill

30. listopadu 2015 v 17:59 | maya
Zdravím lidičky,
dnes napíši upoutávku na jednu rpg hru, kde vás přijmou s otevřenou náručí :) a jelikož se m nikdo nechodí nemůže držkovat na to, že opět článek není zaměřen na Pokémon xD
Vítejte v městečku Shadowhill,
na první pohled se zdá, že není odlišné od ostatních měst. Vzhled klame. Jen se musíš lépe povívat. Co uvidíš? Vlkodalci pěhají po strání, upíři kradou krev v nemocnici, lidé jen s úžasem koukají na rozmanitost přírody. Kdy se přihodí, že člověk, upír a vlkodlak spolu sedí u jednoho stolu s konverzací naprosto triviální?
Je to jako sen. Ale pozor jeden zákon! Nikoho zabíti nesmíš. Když přizabikeš nic se neděje :). Máš tu akce! při kterých získáváš odměny. Máš tu magii! Smečky, klany, pokud by ti něco chybělo můžeš si o to napsat a administrátoři ti rádi splní tvé přání. a pokud bude mít tvůj návrh koule, doatanež i nějaké to procento do vlastností :D
Bohužel nemám dostatek času na hraní. Jestli ho máš ty, tak se zaregistruj! Oni budou rádi a ty si užiješ v rpg světě lásku, smutek já si momentálně hraji na největší psychiatřičku vlkodlačí pro jednoho "přítele".... cokoliv si budeš přát či tvá fantazie vybájí.
Jen prosím o malí dodatek k registraci (pokuď se rozhodneě přidat k nám), konkrétně u otázky 12. Jak jste se o Shadowhillu dozvěděli? Poprosím jestli by jste nenapsali Maya Estrades .Hodně by jste mi pomohli. Děkuji.
Jen chci podotknout, na textu při registraci velmi lpí a může se klidně stát, že i měsíc budeš upravovat svůj životopis. Jo a kdyby jste se ptali, proč tohle dělám. Když se přihlásíte možná z toho budu mít i prospěch, navíc je to kvalitně promyšlená hra, která si zaslouží pozornost a potom jeden skrytý význam...:D

Non, Pokémon

28. listopadu 2015 v 12:58 | maya

Musím se omluvit, ale dnešní článek nebude mít nic společného s Pokémony. Což Vám svým způsobem může být jedno, jelikož zas tak moc lidí sem nechodí, aby mě odsuzovala, co si to dovoluji.

A vlastně o čem to bude? O knížce, která mě momentálně hodně ovlivnila, a ráda bych vám ji doporučila. Pokud nemáte chuť toto číst, tak si nerozklikávejte článek :)


3.D.Ch.-Favourite starter Pokémon

24. listopadu 2015 v 1:00 | maya |  Zajímavosti
No nwm, ale nejdřív si ujastním kolik je regionů a jací starteři v něm jsou. Nerada bych vyhrkla nějakého pokémona z místa, bylo by to nefér. Navíc by to byl byl Charmander, jelikož si jej pamatuji z dětství. Navíc si nemyslím, že by Pikachu byl starterem. Chjo od té doby, co jsem se začala specializovat jen na temné a kapku u dušší sakra jak se to řekně nějak česky? tak nemám nic moc přehled :(. Spíš nemám úplného oblíbence, takže udělám menší rozbor. Ať vyhraje nejlepší!

Kanto
bulbasaur_xy_animated charmander_xy_animatedsquirtle_xy_animated
Bulbasaur..Charmander..Squirtle

Johto
chikorita_xy_animated cyndaquil_xy_animatedtotodile_xy_animated
Chikorita..Cyndaquil..Totodile

Hoenn
treecko_xy_animatedtorchic_xy_animated mudkip_xy_animated
Treecko..Torchic..Mudkip

Sinnoh
turtwig_xy_animatedchimchar_xy_animatedpiplup_xy_animated
Turtwig..Chimchar..Piplup

Unova
snivy_xy_animatedtepig_xy_animatedoshawott_xy_animated
Snivy..Tepig..Oshawott

Kalos
chespin_xy_animatedfennekin_xy_animatedfroakie_xy_animated
Chespin..Fennekin..Froakie

Na první pohled se mi líbi Charmander,Chimchar, Piplup, Sviny, Oshawott, Fennekin a Froakie .
Vzhledem na jejich evoluci postupuje Charmander,Chimchar, Piplup, Fennekin a Froakie.
~~~~
Ano, teď jsem byla hodně povrchní při výběru, teď už půjdu podle schopností nejvyšší evoluce a vzheldem k tomu, že Charizard má mega evoluce, tím se stává nejlepším adeptem. Jako ano láká mě i Greninja, jelikož je vodní/temný pokémon. Ale netvrdím, že není neporazitelný!

Pro radost

17. listopadu 2015 v 1:35 | maya
Jelikož jsem nemocná a kapku se nudí, tak jsem tu dala anketu, zda mám něco překládat. Překvapivě docela velká odezva, z čehoš mám radost a tak sem přidávám:


Užijte si to! :D

2.D.Ch. Least favorite Pokémon

15. listopadu 2015 v 14:17 | maya |  Zajímavosti
U toho dle už mám dlouho jasno. Nesnáším pokémony, ano vyvádí mě to z míry, když vidím pokémony, kteří vypadají jako normální věci! Vite jak to myslím? Vysvětlím jednoduše, ze štítu ( Bronzor je tím myšlen) i z rozbitých vajec (Exeggcute) dokázali udělali Pokémona! WTF? Jako čekám kdy dostanou nápad udělat z ohryzku od jablka také Pokémona.

Př. Honedge>>Doublade>>Aegislash
Litwick>>Lampent>>Chandelure
I s Binacle (dvě ruce co čučí z kamene) a Bergmite mám menší problém, ale jejich evoluci celkem jdou. A tahle by se dalo vyjmenovávat dál a dál. Třeba u Cryoganal(a), Elgyem(a), Beheeyem(a).... mám rozpaky, jestli jej považuji za věc, či jej respěktuji jako Pokémona

Bohužel

14. listopadu 2015 v 14:34 | maya
Byla to pouhá otázka času.
Ano, bya to jen otázka času, kdy se něco takového stane. Biologické hodiny tikaly až dotikaly...
A nejhorší je, že to není ani naposled. Byla by to krásná naivita říct, že teoristické útoky v Paříži byly poslední. Jenže s migrací uprchlíků je to dost nepravděpodobné. Pray for Paris! Nemám blog zaměření na toto téma a ani nechci mít, je to smutné...
Pray for Paris, Modlíme se za Paříž. Prokažme aspoň kapku soucit.

Jsem tvá dívka víš...

11. listopadu 2015 v 18:58 | maya

Náhodou jsem to našla, a nějak moc se mi to zalíbilo.


Jedná se o volný překlad
by Maya

Jen pár pokémon blogů přežilo

7. listopadu 2015 v 16:21 | maya
Vymizelo strašně moc blogů na rpg textovou hru pokémon, mám snad v seznamu 4 aktivní hry, což je celkem dost málo. Bohužel nedaří se najít nové a hlavně živé. Proto se nedivte, že nic není té rubrice ...
Hold tady je vidět, kolik je těch stálých dobrých blogů. Přála bych si abyjich bylo víc, ale je vidět, že ty nejlepší vydrží nejdéle.

Pokémon doujinshi

7. listopadu 2015 v 16:01 | maya
Halloween-(plánované na 31.10.2016 :D )


May a Gary (FF picture)

7. listopadu 2015 v 15:56 | maya
Našla jsem na deviantart.com pěknou fan art práci. :D
autor: invadermayhem
překlad: maya

vrátit se >>>