Prosinec 2015

Bugy,děsivé věci první generace pokémonů!! Part two

29. prosince 2015 v 21:26 | Venosaurka
Četli jste předchozí část?ano tak to je nodobře,nyní si připomenem záhady a zamněříme se na missingno a glitch city!

Glitch city
Mněsto vlastnilo safari a různé kratochvíle,které byli svím spůsobem creepy,jelikož vám safari oznámilo toto:dingdong váš čas vypršel, celou dobu jste mohli narazit na missingnoa a další.
V glitch city jste se báli a pokud ne jste borci(jako já:D).do glitch city doserfujete takto:jděte do pallet town a serfujte na místo kde je leader blain později začnete serfovat po stromech a nakonec tam doserfujete.
Missingno
Každý se toužil snim setkat,kromně toho má i odrudy a je to pokémon kterého vlastní profesor oak(alias vše místný zločinec:D).missingno se stal populární i tak že vystupoval v bláznivích hacků (pro info třeba hrajete za lucaria či rayguazu):3.missingno vám mohl vyřadit plno útoků jelikož vlastnil i on sám pokémony a když došli postavil se čelem.lidi ho chytili omilem a on jim vymazal poké ze slotů tím byl populární až nemile:6.

to je vše buďte věrní a pro creppy lidi doporučuju do emulátoru stáhnout pokémon creppy balck.a video na závěr:https://m.youtube.com/watch?v=5yeKRdWX58c .
čauses.

Bugy, děsivé věci první generace pokémonů!! part one

25. prosince 2015 v 19:14 | Venosaurka
Jelikož nám jedna má známá dělá reklamu-STIAK. Tak jí na oplátku napíšeme o hrozivostech první generace!!
Všichni známe Glitch city, missingno a nebo záhady, jako Levander town syndrome či hrozivé hacky!!
První tu však máme vybuchujícího bulbasura a pokémon yellow v hodině:00:00 jedná se o menší záhady, snad se bude líbit!

Explode bulbasaur
Ano, ten nás strašil jako bug v alfě, následná video vám potvrdí, že existoval:
Snad se bude líbit, tento bulbasaur ovládal hned 4 útoky:
explode
explode
explode
explode.
Ano tyto útoky ovládal, nevyvíjel se. A to je asi vše, co o něm víme. Není creppy?^_^.

Pokémon yellow in 00:00
Když jste zapnuli yellow v nulté hodině, tak jste se dostali statického kvílení. A taky hromádkou pixelů.

video: >>>>
A též video:>>>>

Pro dnešek to je vše, tak pápá.

Šťastné a veselé

24. prosince 2015 v 15:28 | maya
Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce s bohatým Ježíškem. Nezapomeňte na nás ani po novým roce. Bude tu pěkná mela, u které nesmíte chybět. Tak se pevně držte...

A že Mayinka nebyla moc líná, přeložila pro Vás Vánoční Doujinshi samozřejmě si opět kapku překlad, podle sebe upravila... A kapku jsem chtěla, aby blog dýchnul vánočním kouzlem, jelikož s layem a ničím jiným se nehodlám obtěžovta.Jinak ti Venu děkuji, že se staráš o tento blog :) Tak ať se ti splní, vše co si přeješ.

Recezne Blue and Red

21. prosince 2015 v 20:14 | Venosaurka
Takže to vezmem po lopatě! Pokémon Blue and Red pánové a dámy!!

Soundrack

Klasika, ale chybí nám battle music a podobné věci. Stará vereze hudby v pokémonech hraná na piáno, ale Levander town a Pokémon tower jsou vyjímkou. Na ně vzniklo plno mýtů. Moc nedoporučuji si posleschnout starou verzi nejspíše z alfy.
btw:fakt nedoporučuju s kouknout :D.

Příběh

Jste trenérem pokešů a máte za úkol chytit všechny!! Vyhrát ligu v týmu, ale pozor!! Můžete mít pouze 6 pidižvíku zvané pokémoni, ostatní jdou do tvz. billových boxů. Jedná se o skladiště pokešů, ale také tam jsou poddruhy zvané organizované boxy či profesorovy boxy. Ale to odbučujeme. Hru můžeme charakterizovat heslam: chytit, porazit, zvítězit.

dodělávky (sloty,grafika...)
Co se týče grafik,y někde se začít musí. Můžete začít i v nebíčku, to je jedno :D sloty, je škoda že pokémony si musíte pojmenovat, z orientovat se je těžké či složité.

Výběr s pokémonů

Základními startery jsou bulbasaur, squirtle a charmander. No a když jsme u toho, na většině route se dá chytit pidgey či ratata, přičemž je vzácnější. Jsou pokémoni, co nechytíte normálně, ale vyvinou se z jejich prvního stage, chytíte na safari, vymněníte. To je asi vše k této části, pak jsou zde pokémoni, které potkáte vzácněji a jsou většinou na jednom route, popřípadě ve victory road.

Celkem

5/10 taková sláva to není
stahujte emulátory a pařte čus


Recenze pokémon X a Y

19. prosince 2015 v 15:48 | Venosaurka
Tyto hry si získaly průběžně popularitu. A to pořádnou! Jde o jednu s nejpopulárnějších pokémon game. jJá ji osobně hrála za chlapce jménem "Villi" a chytila jsem si mega absola a dělala jsem s ním ťufky ňufky v pokémon amie:D.

Ale teď k recenzi, takže asi nejdříve začneme první dojmem? Výběr postav je propracovaný, barva i styly vlasů, odstíň kůže, pohlaví a nakonec i jméno. Zajímavé je i to, že tato hra má dva cíle. Zaprvé ukliďit venosaurce pokoj (tohle tam nebylo :D) Zaprvé porazit flaráky a chytit yetala, zadruhé je tu liga a mega evolve. To poslední je trochu kostrabaté, výsledek nejde ani pořádně pochvalit, ale je tu i možnost chytit všechny pokémony a vysloužit si......pochvalu :D. Je zde i možnost vybírání pokémonů z šesté generace = chespin, froakie a fennekin. Většina lidí preferuje fennekina pro svou roztomilost, někteří froakoho kvůli geninje. Záleží na vašem vkusu, co si vyberete. Osobně preferuji chesnaugra. Chcete vědět z jakých pokémonů se skládá můj team? Nebudu vás dlouho napínat. V skupině je chesnaugr, taloflame, lucario, pangoro, furfou a...........chvilka napětí:D mega absol. Víte kamarádi vám dají přezdívku, legrační je, že si za ní můžete zvolit své jméno:D.
Hratelnost dobrá, cíle jsou někdy podivuhodné, ale celkem to jde dobře flaráci působí vesele. A vy si múžete vklidu chytat Kanto a Kalos pokoše a někdy i Hoenn. to vysvětluje absůlka:D Grafika je jedna z velmi povedených. Nové prvky, co přibyly, nejsou k zahození. Doporučuji si hru zahrát :)Celkem
9/10
hrajte a pařte a čau

Pokémon volcanion

16. prosince 2015 v 15:01 | Venosaurka |  Zajímavosti
Pokémon volcanion byl dlouho tajemstvím, plno lidí nevědělo, zda je to mýtus či pouze fakemon. Následně se začali na youtube valit videa s chytáním onoho pokémona. Pochyby byli na místě. Po oficiálním přijetím mezi pokémony na bulbapedii se všechny mýtusy s ním roztříštili na prach. V české republice byl dlouho tajemstvím a proto si ho rozeberem zde:


Číslo v pokedexu: 720
Pokémon: vulkánoví
HP:80
Síla:110
Obrana:120
SP.útok:130
SP.obrana:90
rychlost:70
typ:vodní/ohniví
schopnost: water absorb ( jedná se o regeneraci. Přesněji, pokémon obnoví 25% své HP)
síla co:3

takže to je vše jdu si chytit volcaniona v pokémon Y

P.S. pokud se mi bude chtít, tak najdu animaci k tomu- maya :)

Mám tu novou spoluadminku :)

14. prosince 2015 v 16:26 | maya
Bylo mi vážně líto, jak blog pod mojí neaktivitou hyne. To si nezaslouží, běhalo mi hlavou. Nakonec jsem o pomoc požádala Venasaurku, její aktivita na tomto blogu byla vážně obdivuhodná, tak proč to nezúročit také jinak?

Čau věrní návštěvníci a čau těm, co jsou líní, a objevili náhodou tuhle stránku. Až teď si maya vybrala novou spoluadminku, kvůli tomu že hraju rpg textové i přes PC. Pro začátek vám prozradím pár informací.
Tak Venu, jak se předvedeš a co budeš dělat?
No budu psát články o novinkách ve světě pokémon, budu se zajímat o nové hry pozor, ale seznam textovek pořád bude mít na starosti maya!! a mnohem více témat, určitě se to bude líbit
Jaké jsou tvé oblíbené typy?
Těch je hodně, puuuha asi nejvíce mně oslovují jedoví temní ledoví bojoví a psychyčtí
A jaký je tvůj avatárek?
Heh tohle se mi líbí, asi sem vložím nějaký. A to tenhle:
A poslední otázka, hraješ nějakou pokéhru na nintendo?
Jasně omega ruby a pokémon Y
Tak tímto se loučím, přeju zdar a svou spoluadminskou čest spojuji s mega absolem.
No není super? :D


Pozn. Přihlašovací údaje máš na e-mailu, a vítej zde :)
P.S. Moc mi na mého miláčka nepřísahej :D

4. D. Ch. Favourite eeveevolution

13. prosince 2015 v 14:28 | maya |  Zajímavosti
Eevee je strasně zajímavý pokémon ohledně evolucí. Jaký jiný pokémon se může vyvinout do 8 různých typů? Žádný.
Pojďme si tedy nejdřív představit evoluce:
Vaporeon (# 134)
Do této vodní evoluce se přemení, když jí dáte Vodní kámen. Pro jeho dlouhý ocas zakončený ploutví, si jej lidé často pletou s mořkou pannou. Jestli vůbec mají to štěstí jej na chvíli zahlednou > je velmi vzácný, proto je o něm o to více legend - schopnost přivolání deště, možnosti rozložit své tělo na molekuly vody a tím se stát nevyditelný, či že dokáže najít poklad na dně oceán.
Jolteon
Jolteon (# 135)
Vyvine se na elektrický typ za pomoci Hromového kamene. Pozor! Je velmi náladoví a snadno se nechá vyprovokovat k boji. S radostí ve formě blesků ukazuje, kolik elektrické energie si dokázal naakumulovat. Čím víc je nabitý, tím více je jeho kožíšek naježený.
Flareon
Flareon (# 136)
K této ohnivé evoluci potřebuje Ohnivý kámen. Vypadá jako pokémon s úžasným huňatým kožíčkem s ocáskem do tvaru ohně. Ale nenechte se mílit vzhleden, hoří totiž celým povrchem těla. Dokáže vydechovat plameny nepředstavitelně vysokých teplot.
Espeon
Espeon (# 196)
Pokud bude mít eevee pevné pouto k trenérovi a bude převelice šťastná ve dne, vyvine se na psychického pokémona. Svou jemnou srstí vycítí proudění vzduchu a předpovídá z něj pohyb svého soupeře.

Umbreon
Umbreon (# 197)
Pokud bude mít eevee pevné pouto k trenérovi a bude převelice šťastná za hluboké noci, vyvine se na temného pokémona. Navíc jeho zlaté části srsti v noci kouzelně září a díky tomu si lidé čas vymyšlejí různé strašidelné povídky.

Leafeon
Leafeon (# 470)
Pro vývin eevee na tento travní typ musítě jít Moss rock (mechovou skálu) Stejně jako rostliny i on používá fotosyntézu. Výsledkem je, že je neustále zahalen v čistém vzduchu.
Glaceon
Glaceon (# 471)
Aby z eevee byl ledoví typ, musíte zamířit na Ice rock (ledovou skálu). Jako obranu používá zmrazení své srsti a ta poté funguje jako jehly. Po pohlazení srsti můžete cítit chlad v dlani.
Sylveon
Sylveon (# 700)
Eevee se musí naučit alespoň jeden vílý útok a mít správnou dávku přátelství, aby se vyvinul v tento krásný vílý typ.

~~~~
Rozhlašuji všude, že miluji temné typy ze všeho nejvíc. Tak hádejte, kterého si nejspíš vyberu?

Přemýšlili jste někdy o tom, za tvůrci vytvoří další evoluce? Já ano, ráda bych viděla dušší pořád neví jak se správně česky přeloží Ghost nebo i dračí by nebyla špatná. Co myslíte vy?

Sorry -.-"

12. prosince 2015 v 14:45 | maya
Je mi líto, že nejsem aktivní. Bohužel mi škola nedovaluje se zaobívat něčím jiným než jí. Klidně si můžete říct, že je to laciná výmluva, nebudu ani nemůžu vám bránit. Vždyť bude mít i pravdu, kdybych si uměla správně organizovat denní rozvrh mohlo by to vypadat jinak.
Tak prosím mějte strpení, o Vánocích se to zlepší, a pak to zase upadne. Ale slibuji, že od poliviny květne budu hodně aktivní a nebudu na nic kašlat. Jo, hlavně tohle moc neslibuj víš jak to dopadá :)
Prosím mějte ztrpení, toť mé přání :)
~~maya