4. D. Ch. Favourite eeveevolution

13. prosince 2015 v 14:28 | maya |  Zajímavosti
Eevee je strasně zajímavý pokémon ohledně evolucí. Jaký jiný pokémon se může vyvinout do 8 různých typů? Žádný.
Pojďme si tedy nejdřív představit evoluce:
Vaporeon (# 134)
Do této vodní evoluce se přemení, když jí dáte Vodní kámen. Pro jeho dlouhý ocas zakončený ploutví, si jej lidé často pletou s mořkou pannou. Jestli vůbec mají to štěstí jej na chvíli zahlednou > je velmi vzácný, proto je o něm o to více legend - schopnost přivolání deště, možnosti rozložit své tělo na molekuly vody a tím se stát nevyditelný, či že dokáže najít poklad na dně oceán.
Jolteon
Jolteon (# 135)
Vyvine se na elektrický typ za pomoci Hromového kamene. Pozor! Je velmi náladoví a snadno se nechá vyprovokovat k boji. S radostí ve formě blesků ukazuje, kolik elektrické energie si dokázal naakumulovat. Čím víc je nabitý, tím více je jeho kožíšek naježený.
Flareon
Flareon (# 136)
K této ohnivé evoluci potřebuje Ohnivý kámen. Vypadá jako pokémon s úžasným huňatým kožíčkem s ocáskem do tvaru ohně. Ale nenechte se mílit vzhleden, hoří totiž celým povrchem těla. Dokáže vydechovat plameny nepředstavitelně vysokých teplot.
Espeon
Espeon (# 196)
Pokud bude mít eevee pevné pouto k trenérovi a bude převelice šťastná ve dne, vyvine se na psychického pokémona. Svou jemnou srstí vycítí proudění vzduchu a předpovídá z něj pohyb svého soupeře.

Umbreon
Umbreon (# 197)
Pokud bude mít eevee pevné pouto k trenérovi a bude převelice šťastná za hluboké noci, vyvine se na temného pokémona. Navíc jeho zlaté části srsti v noci kouzelně září a díky tomu si lidé čas vymyšlejí různé strašidelné povídky.

Leafeon
Leafeon (# 470)
Pro vývin eevee na tento travní typ musítě jít Moss rock (mechovou skálu) Stejně jako rostliny i on používá fotosyntézu. Výsledkem je, že je neustále zahalen v čistém vzduchu.
Glaceon
Glaceon (# 471)
Aby z eevee byl ledoví typ, musíte zamířit na Ice rock (ledovou skálu). Jako obranu používá zmrazení své srsti a ta poté funguje jako jehly. Po pohlazení srsti můžete cítit chlad v dlani.
Sylveon
Sylveon (# 700)
Eevee se musí naučit alespoň jeden vílý útok a mít správnou dávku přátelství, aby se vyvinul v tento krásný vílý typ.

~~~~
Rozhlašuji všude, že miluji temné typy ze všeho nejvíc. Tak hádejte, kterého si nejspíš vyberu?

Přemýšlili jste někdy o tom, za tvůrci vytvoří další evoluce? Já ano, ráda bych viděla dušší pořád neví jak se správně česky přeloží Ghost nebo i dračí by nebyla špatná. Co myslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venosaurka Venosaurka | 13. prosince 2015 v 15:04 | Reagovat

You love eveeluce:D

2 Aiko Aiko | 13. prosince 2015 v 16:05 | Reagovat

Mně osobně se nejvíce líbí Vaporeon, Flareon a Umbreon :D Ano, také jsem hodně přemýšlela o dalších evolucí, na netu jsou různé obrázky autorů, kteří se snaží vymyslet další, občas se mrknu a nevypadá to špatně :3

3 darlings-pokemons darlings-pokemons | 13. prosince 2015 v 16:45 | Reagovat

[1]: :) vím, že se to takhle správně píše, ale mě se to vůbec nelíbí :D

[2]: Ano, autoři jsou úžasný až jim závidím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama