Detective Pikachu

19. března 2016 v 23:54 | maya |  Pokémon games
Ohayo, Mina-sam!!
Určitě jste stejně překvapění z tohoto článku jako já sama. Pokud ne, no tak jste divný nic ve zlém, ale je to prostě divné xD. A o čem vlastně dnes bude článek? Hmm, nesjpíš to poznáte z nadpisu, jelikož netuším jak jinak to nazvat… Že by autorská krize? Kecy, jen lenost. Určitě víte, jak to myslím :D prostě a jednoduše je to moc náročné na půlnoční pochody hemisfér xD.
Při relaxu na youtube se objevil zajímavý název Detective Pikachu, no a nebyla bych to já, aby tohle nerozklikla. Samozřejmě video vyjede v japonštině, ok asi nějaká novinka…po pár rozkliknutých asijských let´s play ano, já inteligent to sledovala v tomto orientálním jazyce možná i v jazycích, je mi líto, ale japonštinu, čínštinu atd. od sebe nerozeznám. Takhle mi to vydrží dobrou půlhodinku, a potom přijde rozhodující klik, a ono ejhle trailer v angličtině, let´s play v angličtině, rencenze v aj…prostě na co si vzpomenete v aj. Mě fakt málem švihlo… Ale má to pozitivní dopad, zopakovala jsem si snad pětkrát pozdrav Ohayo, Mina-sam! :D
Takže tamtadadáá, představuji vám hru Detective Pikachu: Birth of a New Combinationcelkem trapný úvod?Jako takovýhle úvod v půlce článku +název hry je v nadpisu a už v textu určitě jednou padlo, ne-li vícekrát :)… ale bodík za celkový jméno hry.
Budu škodolibá a trailer vám poskytnu with Japanese dubbing, ale že jste to vy budou u toho eng. title :D. Je to krátká ukázka, kterou pochopíte i bez znalosti jap. či eng. jazyka :D
Tak co líbilo? Já se pořád nemůžu rozhonout … Nejvíce mě dostává fakt jak Pikachu do sebe lije to kafe :D.
Ale asi by bylo milé vás lehce uvést do příběhu hry:
Ve hře máme trenéra Tima Goodmana, který žije v Rhyme City. Zde hledá svého otce, který je už 2 měsíce pohřešován. Při hledání se seznámí s Pikachu, se kterým vytvoří tým. Spolu řeší různé záhady, hádanky, zločiny…prostě to co detektivové dělají… Ale pozor pouze Tim rozumí řeči Pikachu, okolení lidé slyší pouhé pika pika pikachu!! On ví, že to znaméná: " Jdem řešit záhadu!"
Musím vás, ale zklamat v jedné, dvou věcí. Zaprvé hru si musíte koupit ( mám za to 12,5 dollars a vyškla 3.února 2016), za druhé bez znalosti eng. si neškrtnete.. Jde o to, že hra vám poskytuje různé stopy a výpově různých lidí, možná i Pokémonů (Tim má dar rozumnět Pikachu, proč by nerozumněl i ostatním?). Z čehoš vy skládáte příběh, co se tu stalo za zločin a ty výpovědi lidí jsou někdy i dost klíčové. Jo a bez nintenda taky hra nebude.

Tady je hra od začítku do konce obsažena v let´s play: eng je vážně dobře rozumět

Tak co najde Tim svého stranceného otce?
Bude někdy hry dostupná v čj? Blbá otázka, ale nešlo odolat
~~maya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Záhráli by jste si tuto hru?

Yeah!
Nop ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama