Osada Kibo

9. dubna 2016 v 14:49 | maya

Jste štvanci, nemáte nikoho, nevíte komu věřit,

netušíte jací jsou zdejší lidé,

ale vaší jedinou nadějí je tohle místo. Vítejte v Kibō!


Osada Kibō (Naděje) se nachází v Asii, je ukrytá uprostřed japonského lesa, jejíž přesnou lokalitu nikdo kromě obyvatel a několika vybraných obyvatel nezná. Pochopitelně ji musíš najít a dostat se tam na vlastní pěst. Cesta je drsná a životu nebezpečná, ale tohle místo je útočiště pro všechny lidi s pozměněnou DNA, kteří jsou hledáni po celém světě. (…)
Historie osady je velice pěkně rozpracovaná, hráč přímo ví, do jaké hry vstupuje. Mimochodem hra je stavěna na bázi X-Men, proto si zde pro svou postavu můžete vybírat různé schopnosti, či přeměny př. zapálení dotekem, křídla, telepatie, tesáky, splývání … Celkově i vzhled, charakter nechávají na vaší fantazii, což je skvělé.

Možná s čím bude problém, jsou obsáhlá pravila, kterými se musíte prokousat, jelikož u registrace si kontrolují, zda je dotyčný hráč četl !!! Takže pozor na to !!! Doporučuji si nejdříve v rubrice Vytvořit postavu, přečíst jaké jsou kontrolní otázky a následně si přečíst pravidla, jinak máte opravdu malou šanci odpovědět správně, jelikož půl stránky pravidel nejde si jen tak zapamatovat.Jinak registrace zasílá na e-mail, což je klasika.

Každá místnost má svůj popis s obrázkem, a celkově kde se to tak v osadě nachází. Jako většina her se příspěvky píši do http://miniaplikace.blueboard.cz/ .

Admini vypadají aktivně a co jsem četla, plánují různé akce, kde si postava může připsat různé bodíky, penízky… Pozor vyžadují upozornění, že na rpg hře nebude hrát 2 a více dnů... Což je podle mě blbost a až moc velká kontrola...

S čím mám největší, problém je vzhled stránky. Přijde mi to hodně neatraktivní až odrazující, když se k tomu připočtou nevypnuté reklamy. Chápu, všichni nemůžou být grafice, ale tohle… prostě si hráč musí zamilovat obsah hry.

Možná bych ještě mohla upozornit, nejsou zde super technologie (není signál), ale využívají se meče, luky, sekery … kapku jak středověk, což ničemu nevadí.


Pokud se Vám hra líbí najdete ji >>> zde <<<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venosaurka Venosaurka | 9. dubna 2016 v 15:33 | Reagovat

Yay super pokud vím psala ti machiko že

2 darlings-pokemons darlings-pokemons | 9. dubna 2016 v 16:29 | Reagovat

[1]: ano psala a vyhotovila jsem jí soukromou recenzi :D nejspíš ji přepíši a přidám ji sem. Venu? mohla bych tě poprosit zda by jsi mi nenapsala pár funkčních rpg her na e-mail? :)

3 Venosaurka Venosaurka | 9. dubna 2016 v 16:49 | Reagovat

[2]: okej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama